מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

פהד הדבאוי - קורס טכנולוגיית הזרקת פלסטיק - מורחב

פהד הדבאוי, אב ל-3 ילדים בן 36 ממג'ד אלכרום, עובד בי.ש.ר תעשיות פלסטיק כבר 3 שנים. לפני שנה וחצי הוא הצטרף לצוות הטכני במפעל, מתוך מטרה להתפתח ולצמוח. עם הצטרפותו לצוות התחיל הדבאוי ללמוד את תורת המקצוע כחלק מהעבודה השוטפת במפעל, אך היה חסר לו ידע תיאורטי שישלים את התמונה. כשהוא שמע על פתיחת קורס הזרקת פלסטיק במכללת ארז הוא ידע שזו ההזדמנות שלה הוא חיכה: "רציתי ללמוד עוד ולהשתפר בעבודה, וידעתי שלימודים יעזרו לי ויתרמו למקצועיות שלי."

הדבאוי שמח לגלות כי הקורס עונה על ציפיותיו ואפילו מעבר לכך: "הקורס היה מוצלח והמורים נפלאים ומקצועיים. בכל שיעור ושיעור הרחבתי את הידע שלי עוד קצת ונחשפתי לדברים רבים שלא הכרתי. בנוסף, האווירה בכיתה הייתה מעולה, זכיתי בחברים שהפכו להיות כמו משפחה. נהנתי להגיע לשיעורים וזה השפיע גם על הלמידה עצמה."

הדבאוי ממשיך בעבודתו במפעל, אבל מרגיש שחל בו שינוי: "הלימודים עזרו לי להשתפר בעבודה, היום אני מקצועי יותר ובטוח בעצמי וביכולות שלי. לדוגמא, במשמרות לילה אני רגוע יותר, וכשאני נתקל בבעיות אני משתמש בידע שצברתי כדי לפתור אותן. אני בטוח שבזכות הלימודים אוכל להמשיך להתפתח ולהתקדם. תודה על שהענקתם לי אפשרות!"