מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

שלום חיוט - קורס מערכות מתקדמות בפלסטיק

שלום חיוט, תושב נהריה בן 51, הוא סטודנט בקורס מערכות מתקדמות בפלסטיק, שמתקיים בשיתוף עם סטארטר ועם ג'וינט ישראל-תבת. מודעה שפורסמה בעיתון תפסה את עינו: "הרעיון נראה לי מעניין ומאתגר. בתור תושב חוזר היה לי קשה למצוא עבודה, וקסמה לי האפשרות ללמוד מקצוע חדש ולהיכנס לתחום הפלסטיק."
"הלימודים מעניינים מאוד, גם ברמה העיונית וגם ברמה המעשית. השילוב של מכונת ההזרקה היה נהדר ותרם לנו מאוד. ההתנסות על המכונה העניקה לנו מימד אחר להבנה של החומר הנלמד, היא הפכה את החומר הנלמד למוחשי, ולדעתי זה חיוני לתהליך הלמידה."
"עמי, הרכז שלנו, הוא מרצה מעולה, ניכר בו שהוא שולט בחומר. לא פחות חשוב מכך, הוא יודע איך להעביר אותו, הוא מסביר לנו בהרבה סבלנות את הנלמד. גם שאר המרצים שלנו טובים ומקצועיים, אך לא רק הם. אוהד, שמלווה אותנו מטעם המכללה, מנסה תמיד לעזור, צמוד אלינו, דואג ואכפתי. הקשר איתו חשוב לנו ומעודד אותנו להמשיך ולהצליח."
הסטודנטים בקורס נמצאים בעיצומו של הסטאז', אותו עובר חיות במפעל א.מ.ג. "אני רוצה להמשיך לעבוד ולהתפתח בתחום, ומקווה להשתלב במפעל עם טכנולוגיה מתקדמת וחדישה שתיתן לי אפשרות להביא לידי ביטוי את היכולות שרכשתי בלימודים."
"אני ממליץ מאוד לכל מי שרוצה ללמוד את התחום ולהיחשף לעולם מעניין, להצטרף לקורס הבא."