מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

לימודי ערב: ההזדמנות שלכם לפתח קריירה בזמן לימודים

רכישת השכלה היא צעד חשוב בדרך לפיתוח אישי ולפיתוח קריירה. הידע הנלמד במסגרות האקדמיות לא יסולא בפז, ויש ביכולתו לתרום להתפתחות המקצועית של האדם. לצד זאת, גם ניסיון תעסוקתי מהווה יתרון משמעותי בדרך להתקדמות בשוק העבודה.
למרות זאת, סטודנטים רבים נאלצים לוותר ולעזוב את שוק העבודה בכדי לרכוש השכלה, אשר צורכת את מלוא הזמינות בשעות היום. אך מדוע לוותר על נתיב התפתחות אחד בשביל השני? אם גם אתם התחבטתם בשאלה הזו, לימודי ערב הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם. לימודי ערב מציעים מגוון של תחומי לימוד ומקצועות, הן עבור מי שכבר נמצא במסלול קרייריסטי ומעוניין להמשיך ולהתקדם בו והן עבור מי שמעוניין לתבל את לימודיו בניסיון מעשי בתחום.
על כן, יתרון משמעותי של לימודי הערב, הוא העובדה שהם מאפשרים לשלב לימודים ועבודה, כך שלצד רכישת ההשכלה ניתן להמשיך ולרכוש גם ניסיון בתחום, וכמובן להתפרנס. אין צורך למצוא עבודה זמנית מבוססת על טיפים ובונוסים על מכירות מוצלחות, אפשר לעבוד בדיוק בתחום בו מעוניינים לפתח קריירה.
מדוע מסלול הכולל עבודה ולימודים בו זמנית מועיל כל כך? השילוב בין רכישת ידע למימושו בפועל יוצר תהליך הדדי המפרה את השניים. מחד, הוא מאפשר שיפור של הבנת החומר הנלמד, שכן הוא אינו נותר בגדר תיאוריה בלבד אלא פוגש את המציאות ומיושם באופן פרקטי. מאידך, כאשר הפרקטיקה פוגשת את התיאוריה היא מתבססת ומתפתחת, כך שהידע בתחום מעמיק והעבודה הופכת מקצועית יותר.
מכללת ארז מצטרפת למגמה המתפתחת בעולם הלימודים ומציעה מגוון רחב של קורסי ערב. מתוך מודעות ליתרונות המצוינים לעיל, אנו שמחים על סטודנטים אשר בוחרים בשילוב זה, ונהנים לקחת חלק בהתפתחות האישית שלהם, ולחזות בהבנה המתעצמת של עומק עבודתם, פעם אחר פעם.