מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

קריאת שרטוט טכני

בימינו, התעשייה ברובה מופעלת על ידי טכנולוגיות מתקדמות, מחשבים ומכונות אוטומטיות ולרוב לא על ידי הפעלה ידנית. השרטוט הטכני הינו כלי עזר, המשמש את מערך התכנון והייצור. הוא מתאר בצורה גרפית מוצרים, אובייקטים וגופים שונים, על בסיס קנה מידה וקודים מוסכמים. סביר כי מי שלא למד מעולם קריאת שרטוטים טכניים, לא ידע לקרוא אחד כזה העומד לפניו.

קורס קריאת שרטוט טכני מקנה הבנה במושגי יסוד בשרטוט, שימוש בטבלאות,  שרטוט והרכבה ומידות ומספק כלים הנחוצים לעובדי התעשייה בתחום השרטוט הטכני


לאחרונה הסתיים במכללה מחזור נוסף של קורס שרטוט טכני, פרי שיתוף פעולה בין מכללת ארז למפעל המתכת שמעוני. הקורס כלל סטודנטים מעובדי המחלקות השונות של המפעל ותכניו הותאמו באופן אישי לצרכים, אותם הציג המפעל. שיתוף הפעולה בין המכללה למפעל היה פורה ומוצלח ביותר. האווירה לאורך כל הקורס הייתה חיובית ושמחה, הודות לסטודנטים החרוצים  ולמרצה המכללה הוותיק שמואל ינקו, שבדרכו הייחודית והמהנה העביר לסטודנטים את תכני הקורס השונים.

 מהמשובים שקיבלנו מהסטודנטים ומהנהלת המפעל, ניתן ללמוד כי הסטודנטים נהנו הן מהתכנים המותאמים, הן מהאווירה והן מהכלים אותם קיבלו במסגרת הקורס, אותם הם מיישמים הלכה למעשה בשטח.


לפניכם המשוב אותו קיבלנו מאת ממפעל שמעוני, עם תום הקורס-

"מכללת ארז פתחה במיוחד עבורנו כיתת לימוד - מה שאפשר התאמה מדויקת יותר של התכנים הנלמדים בקורס לצרכי הארגון שלנו וכן יחס פרטני ואישי יותר. ראוי להדגיש כי הסטודנטים היו שבעי רצון הן מהתכנים, והן מהמרצה.

נוסף על כך, היה שיתוף פעולה מלא בין החברה למכללה. הגמישות, הרצון לבוא לקראת הסטודנט והמפעל, והמענה המידי- כל אלו ראיים לשבח והערכה.

תודה רבה, יישר כח!


מכללת ארז מאחלת הצלחה רבה לכל בוגרי הקורס!

כמכללה, הקשובה לצרכי התעשייה ומפעלי הצפון, נשמח לסייע לכם בגיבוש הקורס וההכשרה המתאימים לעובדיכם, בתחומים שונים. אמרו לנו מה הצרכים ואנו נגבש עבורכם את הקורס המתאים!

ניתן לקיים קורסים גם כהכשרות פנים- מפעליות, בהן נגיע עד אליכם.

בימים אלה נפתחה ההרשמה לקורס קריאת שרטוט טכני נוסף, לפרטים והרשמה חייגו 04-9808191