פורום מנכ"לים גליל מערבי התכנס אתמול במפעל מקט טקסטיל בבית ג'אן.
רב תודות למאג'ד, לקנג' ולמשפחת קבלאן על מפגש מרשים ומהנה. ציפינו למפגש צפוף, מגוון ומעניין - הביקור היה מוצלח אף יותר מהתכנון וממש הדגים את החיבורים בין הקודקודים שמקדמים את התעשייה הגלילית: שיתופי פעולה. יוזמה. טכנולוגיה. עובדות ועובדים. חזון. ערכים.
![](https://www.erezcollege.org.il/media/sal/pages_media/930/f5_WhatsApp%20Image%202023-03-29%20at%2016.56.00.jpeg)
רב תודות למאג'ד, לקנג' ולמשפחת קבלאן על מפגש מרשים ומהנה. ציפינו למפגש צפוף, מגוון ומעניין - הביקור היה מוצלח אף יותר מהתכנון וממש הדגים את החיבורים בין הקודקודים שמקדמים את התעשייה הגלילית: שיתופי פעולה. יוזמה. טכנולוגיה. עובדות ועובדים. חזון. ערכים.
![](https://www.erezcollege.org.il/media/sal/pages_media/930/f5_WhatsApp%20Image%202023-03-29%20at%2016.56.00.jpeg)