מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

מג'ד ביבאר - מיישם/ת Priority

מג'ד ביבאר, בן 34 מג'ת, הגיע לקורס מיישמ/ת Priority בחיפוש אחר הסבה מקצועית: "עבדתי כמפעיל מכונה בישקר, אבל תמיד הייתה לי משיכה לתחום הלוגיסטיקה והרכש. החלטתי להתחיל להתעניין בתחום וללמוד עליו. במהלך התהליך הזה נחשפתי למערכות ERP והבנתי שכל עולם הלוגיסטיקה והרכש מתנהל דרך המערכות האלה."

מג'ד לא הסתפק בקריאה על המערכות: "ידע ב-Prioirty מקנה יתרון משמעותי בקבלה למשרות בתחום הרכש. לכן חיפשתי לימודים שיעזרו לי להתקבל למשרה התחלתית בתחום. כך הגעתי לקורס Priority שנפתח במכללת ארז. חווית הלימודים במכללה היא ייחודית ומעשירה. יש תמיכה רבה מצד הצוות שנותן מענה לכל צורך שעולה, גם ברמת הלימודים וגם בכל מה שמסביב לקורס."

הידע והכלים שמג'ד רכש במהלך הקורס אכן עזרו לו למצוא עבודה: "התקבלתי לעבודה כפקיד רכש בחברה תוך כדי לימודים. לצערי, בעקבות משבר הקורונה החברה שהתחלתי לעבוד בה נאלצה לצמצם את כוח האדם."
למרות שהמשבר הקטין משמעותית את אפשרויות התעסוקה, מג'ד לא ויתר והתמיד בחיפוש אחר עבודה בתחום: "פחות משנה עברה ונבחרתי להטמיע Priority במפעל שבו אני עובד בחודשים האחרונים. הדרך עוד ארוכה ומלאה קשיים, אבל חשוב לי שמי שלא מצא את עצמו עדיין ידע שזה אפשרי."

"בזכות הלימודים אני היום הרבה יותר ממוקד במה שאני רוצה ואני מרגיש שיש לי כיוון בחיים. משמח לדעת שיש אנשים טובים באמצע הדרך כמו מכללת ארז והצוות הנפלא שלה. תודה!"