מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

מג'ד ביבאר - מיישם/ת Priority

מג'ד ביבאר, בן 34 מג'ת, הגיע לקורס מיישמ/ת Priority בחיפוש אחר הסבה מקצועית: "עבדתי כמפעיל מכונה בישקר, אבל תמיד הייתה לי משיכה לתחום הלוגיסטיקה והרכש. החלטתי להתחיל להתעניין בתחום וללמוד עליו. במהלך התהליך הזה נחשפתי למערכות ERP והבנתי שכל עולם הלוגיסטיקה והרכש מתנהל דרך המערכות האלה."

מג'ד לא הסתפק בקריאה על המערכות: "ידע ב-Prioirty מקנה יתרון משמעותי בקבלה למשרות בתחום הרכש. לכן חיפשתי לימודים שיעזרו לי להתקבל למשרה התחלתית בתחום. כך הגעתי לקורס Priority שנפתח במכללת ארז. חווית הלימודים במכללה היא ייחודית ומעשירה. יש תמיכה רבה מצד הצוות שנותן מענה לכל צורך שעולה, גם ברמת הלימודים וגם בכל מה שמסביב לקורס."

הידע והכלים שמג'ד רכש במהלך הקורס אכן עזרו לו למצוא עבודה: "התקבלתי לעבודה כפקיד רכש בחברה תוך כדי לימודים. לצערי, בעקבות משבר הקורונה החברה שהתחלתי לעבוד בה נאלצה לצמצם את כוח האדם. למרות שהמשבר הקטין משמעותית את אפשרויות התעסוקה בימים אלה, אני מאמין גדול באמרה לפיה עדיף להיות מוכן לתפוס את הזדמנות כשהיא תגיע אלייך. לכן אני שמח על הכלים שקיבלתי בקורס ויש לי מוטיבציה גבוהה ורצון לחזור ולהשתלב בתחום."

"בזכות הלימודים אני היום הרבה יותר ממוקד במה שאני רוצה ואני מרגיש שיש לי כיוון בחיים. אני רוצה להודות למכללת ארז על תרומתה. ישר כוח!"