מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

נתנאל דרעי - ניהול מחסן ממוחשב

נתאנל דרעי, בן 27 ממעלות, עובד בחמש השנים האחרונות כמנהל מחסן והפצה בחברת ניתוב חוסן. במסגרת עבודתו הוא נשלח לקורס ניהול מחסן ממוחשב: "למרות שכבר עבדתי כמנהל מחסן, זה היה חשוב שאמשיך ללמוד וארחיב עוד את הידע שלי בתחום. תוך כדי השגרה לא תמיד יש זמן לעצור, להבין דברים לעומק ולהכיר כלים נוספים שיכולים לשמש אותי בעבודה."

דרעי התחיל את לימודיו בציפייה, אך גם עם חשש. לא פשוט להגיע ללימודים אחרי יום עבודה, להניח הכל בצד, ולמרות השעה המאוחרת, להתרכז ולהפיק את המרב מהלימודים. לשמחתו, מהר מאוד החשש נעלם: "הקורס היה מצוין, וגיא פרי, המרצה, היה מדהים. הוא נתן לנו ידע וכלים מתוך הניסיון העצום שלו, דיבר איתנו בגובה העיניים ופשוט היה שם בשבילנו. תוך כדי הקורס התנסינו והתמקצענו בתפקיד. מעבר לזה, גם האווירה והתנאים היו טובים. להגיע אחרי יום עבודה למקום מסודר שדואגים לך בו לכל התנאים הדרושים ללמידה ותומכים בך, זה לא ברור מאליו ובהחלט עוזר להצליח."

בין הלומדים בקורס, היו עובדים מענפים שונים בתעשייה – מזון, ציוד רפואי ועוד. דרעי מספר שהגיוון בקורס תרם להצלחתו: "הלימודים בקורס הם כלליים ומתאימים גם למנהל במחסן לחומרי ניקוי כמוני, אבל גם למי שמנהל מחסן אלקטרוניקה. יצאתי מהקורס עם כלים ואופק קדימה – למדתי שיטות לניהול מחסן שמסייעות לי גם בעבודה שאני עובד בה כרגע, אבל גם יעזרו לי אם ארצה להתקדם או אם אתגלגל לניהול מחסן בתחום אחר."