מכללה מקצועית לתעשייה מוכשרת

קורס אימון אישי – מכללת ארז בשיתוף עם אנגרמה

רבים מאיתנו חיים את חיינו על אוטומט, בלי לעצור ולחשוב- למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים? לאן אנחנו רוצים להגיע? מה נכון לנו? מה היינו רוצים לשנות? מה אנחנו מוקירים?
לעיתים, שאלות אלה חולפות בראשנו, אך מיד אנחנו מסיטים אותן ומניחים אותן בצד. בתהליך האימון, אנו נותנים במה לשאלות הללו. המאמן שם, נוכח בתהליך, שואל, מסתקרן, אמפאתי ומסייע למתאמן למצוא את התשובות בתוך עצמו, לבחור לעצמו את הדרך, להכיר ולהוקיר את מה שיש.
תהליך האימון הוא תהליך ליווי מדויק המאפשר למתאמן להתחבר אל עצמו, אל המשאבים הפנימיים שלו, אל הכוחות, העוצמות, החסמים והשדונים, מערכת הערכים, התפישות והאמונות. המתאמן מכיר בהם וצועד איתם יד ביד כשהם מהווים חלק ממי שהוא. בשלב זה, כשהמתאמן כבר נזכר במי שהוא ומה חשוב לו, הוא מנסח את תמונת החזון הפרטית שלו שמהווה מקור השראה לכל המשך התהליך, וממנה נגזרות המטרות ותכנית הפעולה. המתאמן בונה את התוכנית בלוויית המאמן, ויחד הם מתחילים דרך שיש בה הזדמנות לצאת מנקודת המבט האוטומטית ולאפשר חשיבה מחוץ לתבנית. זהו מסע מופלא, הדורש סבלנות והכלה ומאפשר לדברים לקרות גם ברמת ה- Being וגם ברמת ה-Doing.
נועה יצחק, בעלים ומנהלת של חברת אנגרמה: "הקורס שלנו מקנה למתאמן מסגרת, כלים ומתודה שמאפשרים למאמן להיות מקצועי וללוות תהליכי אימון בצורה שתאפשר לקסם הזה להתרחש. התוצאות מדברות בעד עצמן ובכל מעגלי החיים- משפחה, עבודה, חברה ופנאי. אנשים שמסיימים אצלנו את הקורס אומרים שהם מחכים למפגשים והם משמעותיים להם בכל הרמות האישית והמקצועית".
אנחנו מזמינים אותך לבוא ולהיות חלק מקהילת המאמנים שלנו.
נועה יצחק - רכזת הקורס
054-6319933